Big Size Rritni performancën tuaj me lëshimin e potencialit tuaj

Big Size, një xhel i ri dhe i fortë që do t’ju bëjë të rizbuloni titanin e seksit tek ju!
Hulumtimet dhe studimet kanë treguar se meshkujt kanë afërsisht 22% më pak testosterone në trupin e tyre sesa 30 vjet më parë. Ndërsa ka shumë faktorë të jashtëm që mund të ndikojnë në këtë proces, shkaku kryesor i kësaj mangësie mendohet të jetë mungesa e stërvitjes dhe një dietë e pabalancuar.
Testosteroni i ulët ndikon në nivelet e energjisë dhe dëshirës seksuale dhe mund të shkaktojë probleme për meshkujt e të gjitha moshave, por testosteroni i ulët nuk është problemi i vetëm.

bigsize Big Size Rritni performancën tuaj me lëshimin e potencialit tuaj
Big Size – Një shtesë dietike që promovon rritjen e muskujve dhe virgjërinë mashkullore

Për shkak të presionit social mbi meshkujt, shumë besojnë se madhësia e penisit mund të ndikojë në besimin e tyre brenda dhe jashtë dhomës së gjumit. Për këtë arsye, shumë kompani kanë zhvilluar suplemente për zgjerimin e penisit të dizajnuara për të luftuar këtë problem.## EFEKT GJENETIK në madhësinë e penisit
Zhvillimi, madhësia, forma dhe funksioni i organeve gjenitale mashkullore kontrollohen nga segmente të caktuara të gjeneve në kromozomin Y. Edhe pse mund të supozohet se ka segmente gjenetike që përcaktojnë drejtpërdrejt madhësinë e penisit, ka pak literaturë për këtë temë. Është përshkruar një mashkull me konstelacion XYY, ose dyfishim i kromozomit Y. Megjithatë, kjo nuk konsiderohet si dëshmi e një lidhjeje midis kromozomit Y dhe madhësisë së penisit.
Djemtë japonezë me penis të vegjël kanë një mutacion në gjenin e 5-alfa reduktazës A2, enzima që konverton testosteronindihidrotestosteron. Madhësia e penisit varet kryesisht nga prania e penisit në fazën e rritjes gjatë pubertetit. Në rastin e një mutacioni të lindur, terapia me testosterone gjatë adoleshencës mund të shkaktojë rritjen e mëtejshme të penisit. I njëjti grup pune përshkroi se ekspozimi ndaj dioksinave mund të çojë në një penis të vogël. E ardhmja ka të ngjarë të tregojë shkallën në të cilën toksinat luajnë një rol në zhvillimin e penisit me nivele të larta të ndotjes së mjedisit.
Kontrolloni:.## Cos’è Madhësia e madhe

Big Size Rritni performancën tuaj me: lëshoni potencialin tuaj

Big Size Zbuloni fuqinë e një xhel unik të krijuar për të mbështetur dhe forcuar performancën e mashkullit. Përjetoni një rritje të qëndrueshmërisë, gjallërisë dhe kënaqësisë së përgjithshme.

Big Size është një shtesë për rritjen e testosteronit për meshkujt e krijuar posaçërisht për të ndihmuar në rritjen e madhësisë së penisit dhe dëshirës seksuale. Ndryshe nga shumë përforcues të testosteronit, ky është projektuar posaçërisht për ata që kërkojnë të rrisin madhësinë e penisit dhe forcën e ereksionit, si dhe një libido “të duhur”.Falë këtij produkti, madhësia e penisit tuaj do të rritet me 4 cm në një muaj. BigSize punon duke rritur efikasitetin e masës së indit të penisit tuaj. Corpus cavernosum dhe corpus spongiosum janë kryesisht përgjegjës për madhësinë e penisit, kështu që Big Size funksionon si më poshtë:
Përmirëson përthithjen e lëndëve ushqyese për shkak të rritjes së fluksit të gjakut dhe efikasitetit të indeve. Ndërsa qelizat e indeve zgjerohen, ato lejojnë penisin të rritet në madhësi.
Rritni madhësinë dhe vëllimin e dhomave të zgjeruara. Si rezultat, penisi bëhet më i madh.
Ndërkohë, në Izrael, djemve me mungesë të lindur të hormonit të rritjes u është treguar se hormoni i rritjes rrit ndjeshëm madhësinë e një penisi të vogël. Megjithatë, ende nuk është vërtetuar se zëvendësimi i hormonit të rritjes çon gjithashtu në rritjen e penisit tek meshkujt e pjekur. Nga ana tjetër, dihet se edhe meshkujt me akromegali, e cila është hormoni i tepërt i rritjes, kanë rritje të shtuar të penisit.

bigsize Big Size Rritni performancën tuaj me lëshimin e potencialit tuaj
Big Size – Një shtesë dietike që promovon rritjen e muskujve dhe virgjërinë mashkullore

Si funksionon madhësia e madhe

Sipas dëshmive të atyre që e kanë provuar, formula e produktit është krejtësisht natyrale dhe e testuar për të gjitha alergjitë. Baza e tij përmban barëra medicinale të vlefshme dhe ekstrakte bimore. Efektiviteti i kombinimit të tyre është konfirmuar nga teste të shumta laboratorike në vende të ndryshme dhe është mbështetur nga komentet e klientëve. Të gjitha këto barishte janë përdorur për mijëra vjet në pjesë të ndryshme të botës me të njëjtin qëllim – për të rritur atraktivitetin mashkullor duke zgjeruar penisin. Big Size ka tre parime themelore të funksionimit:

Big Size Rritni performancën tuaj me: lëshoni potencialin tuaj

Big Size Zbuloni fuqinë e një xhel unik të krijuar për të mbështetur dhe forcuar performancën e mashkullit. Përjetoni një rritje të qëndrueshmërisë, gjallërisë dhe kënaqësisë së përgjithshme.

Rritni madhësinë e penisit nga brenda. Kremi BigSize është thelbësor për formimin e lëngjeve ndërqelizore dhe mureve qelizore. Ata depërtojnë në trupat kavernozë të penisit dhe mbledhin lëngje. Procesi ka një efekt kumulativ dhe qëndron në themel të rritjes së penisit. Aminoacidet esenciale ndihmojnë në zgjerimin e enëve të gjakut në penis dhe sigurojnë një ereksion të fortë si kurrë më parë.
Mbështet shëndetin me 4 minerale thelbësore që luajnë një rol kyç në shëndetin e meshkujve (natriumi, zinku, kalciumi dhe hekuri) të cilat sigurojnë ereksion më të gjatë, ndihmojnë në lehtësimin e stresit dhe ruajtjen e madhësisë së penisit të sapo fituar.

Si të aplikoni Big Size

Madhësia e madhe është shumë e lehtë për t’u përdorur; mjafton të masazhoni xhelin në penis një herë në ditë. Sapo të përthithet, duhet të ndjeni rritjen e nivelit të zgjimit si dhe disa përfitime të tjera.Kur përdorni një suplement në formën e një kremi ose xheli, mos harroni të mos bëni dush ose banjë brenda dy orëve të ardhshme. Kjo lejon që produkti të përthithet plotësisht për rezultate më të mira. Nëse është e mundur, aplikojeni pas larjes.

bigsize Big Size Rritni performancën tuaj me lëshimin e potencialit tuaj
Big Size – Një shtesë dietike që promovon rritjen e muskujve dhe virgjërinë mashkullore

Përbërja, efektet dhe efektet e madhësisë së madhe

Përbërësit Big Size janë tërësisht me origjinë natyrale dhe më të rëndësishmit janë:
* GINKGO BILOBA: Pema Ginkgo Biloba është përdorur gjerësisht në mjekësinë kineze për shumë vite. Në përgjithësi përmirëson funksionin njohës dhe përdoret kryesisht për të përmirësuar nivelet e kujtesës dhe vëmendjes. Është gjithashtu një përbërës shumë i zakonshëm në suplementet për zmadhimin e penisit pasi mund të ndihmojë në qarkullimin dhe presionin e gjakut. Rritja e cilësisë së ereksionit është përfitimi shpesh i përshkruar mirë i marrjes së Ginkgo.

Big Size Rritni performancën tuaj me: lëshoni potencialin tuaj

Big Size Zbuloni fuqinë e një xhel unik të krijuar për të mbështetur dhe forcuar performancën e mashkullit. Përjetoni një rritje të qëndrueshmërisë, gjallërisë dhe kënaqësisë së përgjithshme.

  • EKSTRAKTI I OSTREVE: Percat janë të njohura prej shekujsh si një afrodiziak i fuqishëm natyror. gocat e detit janë të pasura me zink dhe vitaminë B6, thelbësore për prodhimin e testosteronit. Ostrada jo vetëm që do të rrisin dëshirën tuaj seksuale, por edhe fuqinë e ereksionit tuaj.
  • Zinku: përgjegjës për prodhimin e së njëjtës “nxehtësi” të prodhuar nga trupi ynë kur jemi të eksituar seksualisht. Ekziston një lidhje e fortë midis konsumit të xhenxhefilit dhe rritjes së dëshirës seksuale për burrat dhe gratë.
  • : Muira puama është një afrodiziak tradicional brazilian, i njohur gjithashtu me shekuj si një përmirësues njohës.
  • L-ARGININE: Rrit rrjedhjen e gjakut në arterie dhe vena për shkak të zgjerimit të enëve të gjakut. Prandaj, do të rrisë rrjedhjen e gjakut në penis dhe do të ndihmojë trupin tuaj të mbajë sa më shumë gjak të jetë e mundur. L-arginina gjithashtu rrit kapacitetin rigjenerues të trupit pas stërvitjes.
    A ka ndonjë efekt anësor nga përdorimi i Big Size?
    Nuk ka raportime për njerëz që ankohen për efekte anësore negative nga BigSize.

Çmimi i madhësisë së madhe dhe ku ta blini

Porositja e Madhësisë së Madhe ishte vërtet e shpejtë dhe e lehtë. Në faqen zyrtare me të cilën donim të kontaktonim, na duhej vetëm të vendosnim emrin dhe mbiemrin dhe numrin e telefonit. Pas vetëm një ore, na kontaktoi një operator i këndshëm dhe kompetent, i cili mori porosinë tonë. Nuk na duhej të bënim asnjë paradhënie. Ne ju rekomandojmë që ta porosisni produktin nga faqja zyrtare e internetit për t’u siguruar që po merrni BigSize origjinale dhe jo një nga produktet e ngjashme në treg.

Por cili është çmimi i Big Size?

Siç është përmendur tashmë, pas sukseseve jashtë vendit, prodhuesit e këtij produkti vendosën të fusin në treg Big Size dhe duke e reklamuar vendosën ta shesin me një çmim shumë konkurrues dhe të reduktuar me 50% në krahasim me çmimin e listës.
Në faqen zyrtare mund të blini suplementin duke filluar nga -50% në krahasim me çmimin normal. Ky çmim ka një vlefshmëri të kufizuar si në kohë ashtu edhe në copat e disponueshme. Ne e bëmë porosinë në faqen zyrtare të internetit për të mund ta testojmë atë për ju dhe ajo u dorëzua në adresën që i dhamë operatorit brenda pak ditësh me korrier pa asnjë kosto transporti ose dërgesë.

Shqyrtime dhe komente për Big Size

“Nuk mund të ankohesha për madhësinë e penisit tim, por lexova për efektivitetin e Big Size dhe doja ta provoja sepse nuk ka kuptim ta mohoj, disa centimetra shtesë nuk shqetësojnë askënd. Epo, madhësia ime u rrit rreth një inç në një trajtim. Jo keq cfare? Edhe unë jam i habitur, për të mos përmendur partnerët e mi!”
“Nuk ka shumë për të thënë për këtë xhel efektiv dhe të fuqishëm. Mund të garantoj vetëm se penisi im ka arritur një madhësi që nuk e kam pasur kurrë në jetën time. Dhe nuk mund ta mohoj, ma ngriti vetëvlerësimin si nën jorgan ashtu edhe nga çarçafët. Jam i lumtur që kam zbuluar një produkt natyral kaq efektiv.”

Categories 1

Leave a Comment